Casa Aconchegante No Centro Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 2-slaapkamer Casa Aconchegante No Centro Villa Bonito ligt momenten van de Rota Aventura Fietspaden en is geschikt voor maximaal 8 gasten.
De 2-badkamer villa is op slechts 7-minuten wandelafstand van het Praça da Liberdade en op afstand van 2 km van de Lagoa Misteriosa gesitueerd. Het vakantiehuis is op afstand van 3 km van de Gruta São Mateus Grot gelegen. De gesitueerde in Bonito Casa Aconchegante No Centro Villa bevindt zich in de buurt van gezinsvriendelijke plaatsen zoals het Beautiful Aquarium.
Een complete keuken, uitgerust met een oven, is beschikbaar tijdens je verblijf. Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Zapi Zen, geplaatst binnen 5 minuten wandelen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Fonte Luminosa412 km
- Lobo Guara Bike Adventure456 km
- Casa da memória Raída366 km
- Praça da Liberdade360 km
- Nascente Azul870 km
- Abismo Anhumas Training Center528 km
- Supermercado Santos578 km
- Igreja Paroquila de Sao Apostolo442 km
- Luchthavens
- Luchthaven Bonito15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Casa Aconchegante No Centro Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Casa Aconchegante No Centro Villa zijn de Rota Aventura Fietspaden (op 5 minuten lopen vanaf de accommodatie) en het Praça da Liberdade, op 550 meter afstand. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Aconchegante No Centro Villa?
Gasten van Casa Aconchegante No Centro Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Aconchegante No Centro Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Aconchegante No Centro Villa kunnen eten in Zapi Zen restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een oven en een kookplaat. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Aconchegante No Centro Villa?
Tijdens je verblijf in Casa Aconchegante No Centro Villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Bonito verkennen, waaronder de Lagoa Misteriosa (2 km), de Abismo Anhumas (1 km) en de Gruta São Mateus Grot, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.